Reklama [A] - Barlinek Okna
Remont boiska przy ZS Nr 1 zakończony.

W dniu 24 sierpnia 2022 roku dokonano odbioru robót wykonanych przez firmę GRANITSPORT w Szczecinie w sprawie wykonania „Remontu nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Nr 1 w Pyrzycach”.

W ramach prac remontowych uzupełniono i wymieniono powstałe uszkodzenia, wykonano mycie i impregnację nawierzchni płyty boiska, a następnie wykonano dwukrotny natrysk granulatem. Końcowe wytyczono pola boisk do gry w piłkę ręczną, siatkową, koszykową, a także wytyczono boisko do gry w tenisa ziemnego.

Roboty rozpoczęto 11 lipca 2022 r., a zakończono 16 sierpnia 2022 r. Termin wykonania robót został dotrzymany, a boisko zostało oddane do użytku przed zakreślonym w ofercie terminem, tj. 30 września 2022 r. Na realizację zadania Zarząd Powiatu Pyrzyckiego przeznaczył kwotę w wysokości 98.400,00 zł.

Boisko od kilku lat wymagało gruntownego remontu. Młodzież oraz mieszkańcy Powiatu Pyrzyckiego długo oczekiwali na realizację tej inwestycji. Boisko jest ogólnodostępne i nieodpłatne.

30-08-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Sonda

Czy Pyrzyce to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP
Reklama [C] GBS BANK

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...