Reklama [A]

16 inwestycji na terenie powiatu pyrzyckiego za 14 130 630,11 zł.

W dniu 5 maja 2022 r. Stanisław Stępień – Starosta Pyrzycki i Łukasz Malinowicz – prezes firmy Maldrobud, w obecności pani Anny Pawlak – Dyrektor ds. rozwoju relacji społecznych Banku Gospodarstwa Krajowego, podpisali umowę na realizację inwestycji drogowych w ramach zadania „Modernizacja sieci dróg, przepustów/mostów i chodników na terenie powiatu pyrzyckiego”.

--- REKLAMA ---

Zadanie obejmuje szesnaście inwestycji na terenie wszystkich gmin powiatu pyrzyckiego, a całkowity koszt zadania po przetargu to kwota 14 130 630,11 zł. Umowę podpisali: Ewa Gąsiorowska Nawój – Wicestarosta Pyrzycka, Andrzej Wabiński - Skarbnik Powiatu, przy zawarciu umowy obecni byli także: Krzysztof Olejnik – Dyrektor Wydziału Dróg i Piotr Kowalski – Pełnomocnik Starosty ds. Funduszy Pomocowych.

Kolejny krok w realizacji zadania mogę uznać za wykonany, mamy już umowę z wykonawcą, który zadeklarował, że już za miesiąc będzie sukcesywnie wchodził na poszczególne place budowy. Jestem spokojny o jakość, solidność i terminowość wykonawcy. Znamy dobrze firmę Maldrobud z realizacji wcześniejszych zleceń i wiem, że jest to rzetelna firma. Po podpisaniu umowy pozwoliłem sobie skorzystać z obecności pani Anny Pawlak i w sposób szczególny podziękować jej za pomoc i wspieranie pyrzyckich samorządów. Dziękuję jej za zaangażowanie i profesjonalizm” - Stanisław Stępień, Starosta Pyrzycki.

Źródło: Starostwo Pyrzyce

06-05-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Reklama [A1]

Reklama [A1] - GBS Bank

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B]

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

Reklama [C]

Reklama [C]