Reklama [A]

Trwa budowa budynku Komendy Policji.

Budynek główny nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, o jednej kondygnacji podziemnej i dwóch kondygnacjach nadziemnych, o łącznej powierzchni 2 147 m2, a także obiekty towarzyszące są już postawione.

--- REKLAMA ---

Obecnie na budowie trwają prace związane z wykonaniem instalacji wewnętrznych i elewacji obiektów. Głównym wykonawcą inwestycji, wyłonionym w przetargu zorganizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie, jest Zakład Inżynierii Budowlanej Bernard Falkowski.

Przypomnijmy, że nad pomysłem budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach dyskutowano od kilkunastu lat, jednak dopiero dzięki działaniom podjętym przez Stanisława Stępnia, Starostę Pyrzyckiego koncepcja jest aktualnie realizowana.

„Nowy obiekt zapewni nie tylko bardzo dobre warunki pracy pyrzyckim policjantom, ale będzie to także miejsce do profesjonalnej i nowoczesnej obsługi mieszkańców powiatu, a to zapewne przełoży się na poprawę bezpieczeństwa. Inwestycja, zgodnie z zawartą umową, powinna być zakończona do 2 marca 2023 roku” - Stanisław Stępień, Starosta Pyrzycki.

Źródło: UM Pyrzyce

30-03-2022 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Reklama [A1]

Reklama [A1] - GBS Bank

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [B]

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

Reklama [C]

Reklama [C]