Reklama [A] - Barlinek Okna
Przebudowa drogi w Mielęcinie oraz Granty Sołeckie dla Pstrowic i Letnina.

26 lipca 2023 roku, w obecności Sołtysa Sołectwa Mielęcin Łukasza Hładkiego, podpisałam umowę z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem na realizację zadania pt: „Przebudowa drogi gminnej od ul. Głównej 2 wraz z odwodnieniem i oświetleniem w Mielęcinie, gmina Pyrzyce" w ramach operacji „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podpisałam również umowy na Granty Sołeckie dla Sołectwa Pstrowice na realizację zadania „Wymiana elementów zabawowych na placu zabaw w Pstrowicach” – kwota dofinansowania 15 000,00 zł i Sołectwa Letnin na realizację zadania „ Wymiana elementów zabawowych na placu zabaw w Letninie” – kwota dofinansowania 15 000,00 zł. Dziękuję za otrzymane dofinansowania.

Źródło: Burmistrz Pyrzyc

03-08-2023 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...