Reklama [A] - Barlinek Okna
Nowi funkcjonariusze niebawem rozpoczną szkolenie podstawowe.

"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." m.in. takie właśnie słowa wypowiedzieli dziś nowi policjanci, którzy zasilili szeregi pyrzyckiej Policji. Nowi funkcjonariusze niebawem rozpoczną szkolenie podstawowe.

W sali konferencyjnej pyrzyckiej komendy troje nowych policjantów złożyło uroczyste ślubowanie. Jest to ważny dzień dla każdego młodego policjanta, rozpoczynający ich służbę. Po wypowiedzeniu roty ślubowania Komendant Powiatowy Policji w Pyrzycach insp. Krzysztof Pawlik pogratulował nowym funkcjonariuszom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji.

Podkreślił, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa, służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższą powagą.Przed młodymi stażem funkcjonariuszami kurs podstawowy, a także adaptacja zawodowa po zakończeniu których nowi policjanci rozpoczną służbę w naszej jednostce, gdzie będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

Źródło: KPP Pyrzyce

08-11-2023 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Sonda

Czy Pyrzyce to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP
Reklama [C] GBS BANK

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...