Reklama [A] - Barlinek Okna
Nowa hala produkcyjna.

W dniu 19 kwietnia 2024 r. na terenie firmy "KONSTALBUD" Spółka Cywilna należącej do Państwa Zuzanny i Witolda Osowskich odbyła się uroczystość zakończenia realizacji projektu unijnego p.n.: „Wzrost Konkurencyjności Spółki KONSTALBUD S.C. poprzez innowacyjne inwestycje w technologie konstrukcji stalowych przyjaznych środowisku naturalnemu” ze środków: Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2021-2024 Programu „Rozwój Przedsiębiorczości i innowacji”.

News will be here

Było to także oficjalne oddanie do użytku nowej hali produkcyjnej wraz z zakupionymi w ramach projektu maszynami. „Firma KONSTALBUD S.C., to pyrzycka firma rodzinna, działa już od 1990 roku, jest przykładem na to, że można mieć pomysł na produkt, talent do zarządzania i produkcji dla klientów w Polsce i poza granicami.

Znam Państwa Osowskich i ich działalność od początku. Jestem dumny z kolejnego etapu rozwoju firmy Konstalbud, pozyskuje ona na ten cel środki unijne i daje zatrudnienie.

Dziś firma zamyka ostatni projekt dotacyjny, mam nadzieję, że nie ostatni, że będą kolejne pomysły na rozwój firmy. Tego życzę całej rodzinie Państwa Osowskich” – powiedział uczestniczący w uroczystości Stanisław Stępień Starosta Pyrzycki.

01-05-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here