Reklama [A] - Barlinek Okna
Łączy Nas Krew która ratuje życie - Akcja Krwiodawstwa w Komendzie Powiatowej Policji.

Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach odbyła się akcja oddawania krwi.

Szlachetne przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony policjantów i pracowników pyrzyckiej jednostki, ale również mieszkańców Pyrzyc i okolic.

Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach  odbyła się akcja oddawania krwi. Szlachetne przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony policjantów i pracowników  pyrzyckiej  jednostki, ale również  mieszkańców Pyrzyc i okolic.

12 czerwca br. na terenie Komendy Powiatowej Policji wPyrzycach  pojawił się mobilny punkt do pobierania krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Zbliżający się okres wakacji to czas wzmożonego zapotrzebowania na ten bezcenny „lek”, jakim jest krew. Z tego też względu bardzo cieszy fakt, że na apel odpowiedzieli licznie funkcjonariusze, pracownicy cywilni tutejszej jednostki oraz społeczność powiatu pyrzyckiego.

W mobilnym punkcie poboru krwi zarejestrowanych zostało 15 osób, zaś krew w łącznej ilości 4950 ml udało się oddać 11 osobom.

Słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim, którzy tak chętnie dzielą się jedynym w swoim rodzaju darem. Krew każdego dnia ratuje życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach.

12-06-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Sonda

Czy Pyrzyce to fajne miejsce do życia?

TAK
NIE
NIE WIEM

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP
Reklama [C] GBS BANK

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...