Reklama [A] - Barlinek Okna
Badania tomografem na NFZ!

Szpital Powiatowy w Pyrzycach wygrał konkurs i od 15 listopada br. będzie wykonywał badania Tomografii Komputerowej na Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ)!

To ogromne wyróżnienie dla placówki i potwierdzenie wysokiej jakości usług medycznych.

Tomografia Komputerowa to niezwykle istotne badanie diagnostyczne, które pozwala na dokładną ocenę stanu zdrowia i precyzyjne rozpoznanie różnych schorzeń. Dzięki temu nowemu wyposażeniu lekarze będą mogli jeszcze skuteczniej i szybciej pomagać pacjentom.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu medycznego, który codziennie stara się zapewnić najwyższą jakość opieki zdrowotnej. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy realizować takie ważne projekty.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Pyrzyckiego i okolic do skorzystania z naszych usług. Od teraz, dzięki badaniom Tomografii Komputerowej na NFZ, będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o Wasze zdrowie.

Dziękujemy Wam, naszym pacjentom, za zaufanie i wsparcie, które nam dajecie. To dla Was pracujemy i staramy się rozwijać naszą placówkę, abyście otrzymywali najlepszą opiekę medyczną.

Razem z Wami, Szpital Powiatowy w Pyrzycach będzie kontynuował misję dbania o Wasze zdrowie. Dziękujemy za wsparcie i życzymy wszystkim zdrowia i pomyślności!

Źródło: Szpital Pyrzyce

13-11-2023 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Sonda

Czy podoba Ci się portal naszepyrzyce.pl?

TAK
NIE
NIE WIEM

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...