Reklama [A] - Barlinek Okna
Pełnomocnik Burmistrza ds. Młodzieży.

28 lutego zarządzeniem Burmistrz Pyrzyc, Pan Igor Wilczek został powołany na stanowisko Pełnomocnika Burmistrza ds. Młodzieży.

News will be here

Igor jest uczniem Zespołu Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki w Pyrzycach, gdzie pełni funkcje przewodniczącego samorządu uczniowskiego oraz przewodniczącego klasy o profilu Technik Elektryk.

Poza działalnością szkolną, angażuje się również w życie społeczne, będąc radnym Młodzieżowego Sejmiku województwa Zachodniopomorskiego.

Do zadań Pełnomocnika Burmistrza ds. Młodzieży należy współpraca z Młodzieżową Radą Miejską, inicjowanie działań na rzecz młodzieży w Gminie Pyrzyce, wsparcie projektów promujących atrakcyjność miasta dla młodych ludzi oraz reprezentacja Burmistrza podczas wydarzeń związanych z polityką młodzieżową.

Pełnomocnik Burmistrza ds. Młodzieży pełni swoją funkcję społecznie, zaś obsługę organizacyjno-techniczną zapewnia Wydział Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

20-03-2024 Redakcja
Portal NaszePyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

News will be here

Ogłoszenia

Śledź nas

Reklama [B]

Reklama [C] MARAL Hurtownia BHP

Reklama [C]

Reklama [C] GBS BANK

Sonda


Obecnie żadna sonda nie jest aktywna.

Najchętniej czytane

Festyn charytatywny dla Daniela.

Festyn charytatywny dla Daniela.

W czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) o godzinie 14:30 w Folwarku Przelewice odbędzie się charytatywny festyn na ...

W Lipianach powstaje gościnne centrum logistyczne firmy PORR.

W Lipianach powstaje gościnne centrum lo...

Warszawska firma budowlana PORR zagości na terenach po byłej Fabryce Armatur - poinformował Burmistrz Lipian B...

 Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanina Daniela.

Pomoc w powrocie do zdrowia pyrzyczanin...

Daniel Nowacki, dyrektor Biblioteki – Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach potrzebuje pomocy. Pieniądze są ...

News will be here